fbpx
Skip to content Skip to footer
Emaar Akvaryum - Sanal Gerceklik

Vahşi Hayatın Gerçek Heyecanını Yaşayın ve Dünyanın En Muhteşem Hayvanlarına Yaklaşın.

270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.

Emaar Akvaryum - Rakun Evi

Rakunların en ilginç özelliklerinden biri yiyeceklerini suda yıkamadan yememeleridir. Aslında bu özellikleri temizlik anlayışları ile ilgili değil, yiyeceklerini kolayca çiğneyebilecekleri kıvama getirmek isteyişleriyle ilintilidir.

Penguen Adası Güney Amerikalı Humbolt penguenleri kolonisine ev sahipliği yapıyor.

13 çeşit su samuru vardır. Bu türlerin en küçüğü küçük pençeli Asya su samuru, en büyük olanı dev su samuru ve en ağır olanı ise deniz su samurudur.

Emaar Akvaryum - Maymun Kralligi

Vervet Maymunlarının insana benzeyen bazı davranışları olduğu kaydedildi; hipertansiyon ve kaygı gibi. İnsanlar gibi sosyal bir canlı olan vervetlerin sürüleri 70 maymuna kadar büyüyebiliyor.

Burası karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortam.

Ormanların merak uyandırıcı canlılarından yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, vahşi piranalar, yavru kral timsahlar ve birçok su canlısı ve amfibi orman bölümünde sizi bekliyor.

Emaar Akvaryum - Tuplu Dalis

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde içinde mini manta vatozları, inek başlı vatozlar, gitar köpekbalıkları ve daha birçok balık arasında tüplü dalış yapmaya hazır mısınız?

Emaar Akvaryum - Hayal Adası

HAYAL ADASI

Dijital interaktif oyun alanı Hayal Adası’nda görkemli dinazorları ve birbirinden muhteşem balıkları tablette dilediğince çiz, renklendir, dijital dünyada hayallerini canlandır.

Zeki olduğu kadar oyuncu olan su samurları, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı yanaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar… Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.

Dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 m’lik erkek kral timsah ve 3 m’lik dişisi ile burun buruna gelmek sizi ürpertecek.