fbpx
Skip to content Skip to footer
emaar_akvaryum_okyanus_tuneli_1640x1220

270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.

emaar_akvaryum_rakun_1640x1220

Rakunların en ilginç özelliklerinden biri yiyeceklerini suda yıkamadan yememeleridir. Aslında bu özellikleri temizlik anlayışları ile ilgili değil, yiyeceklerini kolayca çiğneyebilecekleri kıvama getirmek isteyişleriyle ilintilidir.

emaar_akvaryum_penguenler_1640x1220

Penguen Adası Güney Amerikalı Humbolt penguenleri kolonisine ev sahipliği yapıyor.

emaar_akvaryum_su_samurlari_1640x1220

13 çeşit su samuru vardır. Bu türlerin en küçüğü küçük pençeli Asya su samuru, en büyük olanı dev su samuru ve en ağır olanı ise deniz su samurudur.

emaar_akvaryum_maymun_kralligi_1640x1220

Vervet Maymunlarının insana benzeyen bazı davranışları olduğu kaydedildi; hipertansiyon ve kaygı gibi. İnsanlar gibi sosyal bir canlı olan vervetlerin sürüleri 70 maymuna kadar büyüyebiliyor.

emaar_akvaryum_kayalik_kiyilik_1640x1220

Burası karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortam.

emaar_akvaryum_ormanlar

Ormanların merak uyandırıcı canlılarından yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, vahşi piranalar, yavru kral timsahlar ve birçok su canlısı ve amfibi orman bölümünde sizi bekliyor.

emaar_akvaryum_dalis_1640x1220

Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde içinde mini manta vatozları, inek başlı vatozlar, gitar köpekbalıkları ve daha birçok balık arasında tüplü dalış yapmaya hazır mısınız?

emaar_akvaryum_hayal_adasi_1640x1220

HAYAL ADASI

Dijital interaktif oyun alanı Hayal Adası’nda görkemli dinazorları ve birbirinden muhteşem balıkları tablette dilediğince çiz, renklendir, dijital dünyada hayallerini canlandır.

emaar_akvaryum_selale_nehirler_1640x1220

Zeki olduğu kadar oyuncu olan su samurları, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı yanaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar… Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.

emaar_akvaryum_kral_timsah_1640x1220

Dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 m’lik erkek kral timsah ve 3 m’lik dişisi ile burun buruna gelmek sizi ürpertecek.