fbpx
Skip to content Skip to footer

Açılış Saatleri

Haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında ziyarete açığız. Son giriş saatimiz 21.00’dir.

Online Biletler

Biletlerinizi online alın hem %10’a varan indirimlerden yararlanın hem de sıra beklemeyin.

Ziyaretçi rehberi

Haydi Başlayalım

Emaar Akvaryum - Akvaryumda Neler Var?

Giriş Katı

Gezi Haritası
Emaar Akvaryum - Akvaryumda Neler Var?

Çıkış Katı

Gezi Haritası
Emaar Akvaryum - Akvaryumda Neler Var?

Soru
Cevap

Ziyaretçiler için özel rehberlik hizmeti sunmuyoruz ancak akvaryumumuzda belirli alanlarda görevli ziyaretçi rehberlerimiz bulunuyor. Su ürünleri mühendislerimiz tarafından eğitilen, tüm canlıları yakından tanıyan ziyaretçi rehberlerimiz geziniz sırasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Akvaryum ve Sualtı Hayvanat bahçesi alanlarını gezmek 1-1,5 saat sürüyor. Kalmak ve sunumları/gösterileri seyretmek isterseniz bu süre daha da artabilir.

Hayır, yapamazsınız. Biletiniz sadece tek bir giriş için geçerlidir. Akvaryuma tekrar gelmeyi düşünüyorsanız yıllık üyelik kartı alarak 365 gün sınırsızca giriş yapabilir en avantajlı bilet fiyatından yararlanabilirsiniz.

Evet. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçilerimiz fotoğraf ve video çekebilir. Ancak profesyonel çekim yapmak için pazarlama departmanımızla görüşerek izin almanız gerekir. Ayrıca ziyaretiniz boyunca size yardımcı olabilecek profesyonel fotoğraf hizmetimiz de bulunuyor.

Ancak hayvanların sağlığı ve güvenliği nedeniyle bazı sergi alanlarında flaşla fotoğraf çekilmesine izin verilmemektedir. Geziniz sırasında bu alanlar açıkça belirtilmekte olup bu kurala uymanızı rica ederiz.

Yıl boyunca farklı promosyonlar sunuyoruz. Promosyonlar ve özel gün fiyatları ile ilgili bilgileri web sitemizdeki Etkinlikler ve Kampanyalar başlığı altından öğrenebilir veya bilet gişesindeki personelimize danışabilirsiniz.

Yol Tarifi

Lokasyon ve Adres

Libadiye Cad. No:82 Üsküdar, İstanbul