fbpx
Skip to content Skip to footer
Emaar Akvaryum - Fotoğraf Alanı

Gezinizi ölümsüzleştirin. Yeşil perde ve sanal gerçeklik tecrübesinde hem eğlencenin tadını çıkarın hem de doğanın en kudretli ve vahşi canlıları ile hatıra fotoğrafı çektirin.

Emaar Akvaryum - Balik Dunyasi

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçileri bekliyor.

Emaar Akvaryum - Kral Timsah

Hayvanlar aleminin en muazzam canlısı, ağırlığı 750 kg ve boyu 5 metreyi bulan erkek dev tuzlu su timsahı ve dişisi İstanbul’daki yeni evi Emaar Akvaryum ve Sualtı hayvanat Bahçesi’ndeki yerini aldı.

Emaar Akvaryum İstanbul’da büyük ana tank”, "Emaar Akvaryum'da canlılar için oluşturulan doğal yaşam alanları", "Emaar Akvaryum İstanbul'daki şelale ve ormanlar tematik alanı", Emaar Akvaryum İstanbul'daki devasa ana tank ve içindeki 20.000 canlı

Yüzeyin 3,5 metre altındaki tünel akvaryum ziyaretçilerimize muazzam bir mercan resifinin içine dalmış hissi uyandıran olağanüstü bir sualtı deneyimi sunuyor. 270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.

Emaar Akvaryum - Beslenmeler

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçileri bekliyor

Emaar Akvaryum - Dijital Oyunlar

Dijital interaktif oyun alanı Hayal Adası’nda görkemli dinozorları ve birbirinden muhteşem balıkları tablette dilediğince çiz, renklendir, dijital dünyada hayallerini canlandır.

Emaar Akvaryum - Beslenmeler

Akvaryumda yemek saati düşündüğünüzden çok daha eğlenceli! canlılarımızın beslenmelerine tanıklık ederken bu muhteşem canlıların beslenme alışkanlıkları hakkında uzman ekibimizden bilgiler alabilirsiniz.