fbpx
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Emaar Akvaryum Evinize Geliyor!

Online Emaar Akvaryum Deneyimine Hazır Mısınız?

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, farklı bir deneyimi hayata geçirerek, Türkiye’de ilk kez Online Akvaryum Deneyimi video serisi ile evlerinize konuk oluyor ve sizi okyanusların derinliklerinde muhteşem bir yolculuğa çıkarıyor!

Yüzlerce su altı canlısının bir arada görülebildiği Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, “Online Akvaryum Deneyimi” ile tüm çocuklara ve su altı meraklılarına eğitici, öğretici ve kaliteli vakit geçirme imkânı sunuyor.

Online Akvaryum Deneyimi Video Serileri:

  • Penguen Adası ve Su Samurları (14 dakika 31 saniye)
  • Aquarist’in Bir Günü ve Köpek Balıkları (10 dakika 58 saniye)
  • Timsah Krallığı ve Yılan Tepesi (10 dakika 41 saniye)

Peki bu videolarda neler mi var?

Öğretici ve eğitici bilgilerle dolu bu filmlerde, su altı ekosistemin yanı sıra, akvaryumdaki canlıların nasıl beslendiğinden fizyolojik özelliklerine, yaşamaları için gerekli şartlardan nasıl mutlu olduklarına kadar pek çok farklı konu akvaryum çalışanları ve aquaristlerce anlatılıyor.

Bu temalardan dilediğinizi  ya da daha avantajlı olan 3’lü paketi satın alıp, Online Akvaryum Deneyimi’ni hemen izlemeye başlayabilirsiniz!

Satın almak için: https://bilet.emaarakvaryum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Satın alma işlemi sırasında belirttiğiniz mail adresine bir link iletilecektir.
Unutmayın! Bu linke tıkladıktan sonra yalnızca 6 saat boyunca link aktif olacaktır. 6 saatin sonunda ise link çalışmayacaktır.

Önemli Not: Videolar 0-3 yaş arası çocuklar için uygun olmayabilir. 3-7 yaş çocuklara videoları izlerken bir yetişkinin eşlik etmesi önerilmektedir.